top of page

Зустріч щодо вдосконалення енергозбереження та підвищення енергоефективності в Баштанській ОТГ - відбулася.

21.09.2018р

керівництва Баштанської об’єднаної громади та спеціалістів відділу енергоменеджменту НУК.

21 вересня відбулася зустріч керівництва Баштанської об’єднаної громади та спеціалістів відділу енергоменеджменту, муніципальних ініціатив та інвестицій виконавчого комітету міської ради з д. т. н., професором, керівником центру прикладних досліджень в енергетиці та старшим науковим співробітником Миколаївського національного університету кораблебудування

Ю. Харитоновим і В. Голеншиним щодо вдосконалення енергозбереження та підвищення енергоефективності як у бюджетній сфері, так і в приватному секторі ОТГ.

Юрій Харитонов ознайомив присутніх з метою їхнього візиту до Баштанської громади та розповів про досягнення центру прикладних досліджень в енергетиці. Серед їхніх напрацювань розробка проектів оптимізації теплопостачання в Миколаєві, Первомайську, водозабезпечення в Новому Бузі, ряд проектів у Китаї.

«На прохання народного депутата Андрія Вадатурського ми приїхали до вашої громади, щоб допомогти вам виявити джерела нераціональних енергетичних витрат і невиправданих втрат енергії та допомогти залучити додаткові гранти для усунення цих причин», ‒ сказав Юрій Харитонов.

Голова об’єднаної громади Іван Рубський знайомив гостей з питаннями, які найбільше хвилюють громаду. Це ‒ водозабезпечення жителів населених пунктів ОТГ, енергозбереження. «У нас, як і в більшості громад, проблеми із водозабезпеченням. Так у двох селах відсутнє централізоване водопостачання, а в решті населених пунктів і місті ‒ вони потребують модернізації, ‒ підкреслив очільник громади. ‒ Нас також цікавить впровадження і сучасного вуличного освітлення, і санація будівель. Сьогодні ми працюємо над створенням Плану сталого енергетичного розвитку. Маємо готові проекти на модернізацію двох опорних закладів загальної середньої освіти. Наш водоканал розробив проект по воді».

Гості виявили бажання ознайомитися з електронними картами водопровідної системи та водовідведення, мережею енергопостачання. З моніторингом енергоспоживання бюджетних установ гостей ознайомила енергоменеджер Олена Безручко.

Після вивчення необхідних документів та огляду об’єктів, що потребують модернізації, співробітники Центру прикладних досліджень в енергетиці НУК накреслять план заходів з енергозбереження, допоможуть розробити відповідні проекти та залучити гранти на їх втілення.

джерело https://bashtanka.org.ua/vidbulasya-zustrich-shhodo-vdoskonalenn/

bottom of page