top of page
 • Facebook
 • Twitter
 • YouTube
 • Pinterest
 • Tumblr Social Icon
 • Instagram
Правила використання матеріалів Будь-яке використання ексклюзивних матеріалів сайту https://www.ensave.org допускається при дотриманні викладених нижче умов:

Політика конфіденційності

Правила використання матеріалів

Будь-яке використання ексклюзивних матеріалів сайту https://www.ensave.org допускається при дотриманні викладених нижче умов:

Часткове або повне копіювання, передрук чи наступне поширення ексклюзивних текстових матеріалів дозволяється будь-яким користувачам тільки за умови посилання на джерело https://www.ensave.org і пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на сторінку матеріалу на сайті.

 

Використання ексклюзивних фотоматеріалів, графічних матеріалів сайту - дозволяється тільки за умови посилання на джерело https://www.ensave.org

Керівництво  ЦЕНТРУ ПРИКЛАДНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ в ЕНЕРГЕТИЦІ поважає ваше право на конфіденційність, і ми зацікавлені, щоб ви були впевнені в нашій політиці конфіденційності і заходи безпеки, які ми приймаємо для захисту ваших персональних даних.

Тому адміністратори сайту розробили ряд правил на основі міжнародного стандарту вимог до захисту даних,

Правила були схвалені європейськими агентствами щодо захисту даних і служать основою для здійснення обробки персональних даних.

Якщо ви надаєте свої персональні дані, або такі дані зібрані з інших джерел, наш сайт здійснює їх обробку відповідно до цієї політики конфіденційності.

Рекомендуємо вам докладно ознайомитися з цією політикою конфіденційності.


1.Загальні принципи обробки персональних даних

З метою забезпечення належної обробки ваших персональних даних адміністрація сайту дотримується таких принципів:

 

Обробка персональних даних здійснюється на законних підставах, сумлінно і чесно.

Збір персональних даних здійснюється тільки в певних, ясних і законних цілях і не передбачає подальшої обробки персональних даних, що не відповідає таким целям.

Персональні дані повинні бути достовірними, відповідними і обмежуватися відомостями, необхідними для їх обробки. Персональні дані повинні бути точними і при необхідності повинні оновлюватися. Неточні або неповні персональні дані повинні бути виправлені або вилучені, або їх обробка повинна бути зупинена.

 

Зберігання персональних даних не може здійснюватися у формі, яка дозволяє ідентифікувати суб'єкт даних протягом більш тривалого терміну, ніж це необхідно для цілей їх збору або подальшої обробки. Обробка персональних даних повинна здійснюватися таким чином, щоб забезпечити належний рівень безпеки персональних даних.


Адміністрація сайту завжди буде повідомляти вам про збір та обробку ваших персональних даних при відсутності законних підстав не робити цього.


2. Види персональних даних.

Ми здійснюємо збір та обробку персональних даних, що передаються по різним каналам, декількома способами.

Деякі персональні дані необхідні для надання відповідних послуг, надання інших даних залишається на розсуд користувача. Ми завжди будемо повідомляти вам про те, які персональні дані необхідні (наприклад, за допомогою зірочки (*)), а також про наслідки ненадання таких даних, наприклад, про неможливість (повністю) виконати ваш запит.

 

Персональні дані, які ми збираємо і обробляємо, можна розділити на наступні категорії:

 

 • контактні дані, такі як ім'я, адреса, номер телефону, адреса електронної пошти, посаду, і т. д.;

 • інформація, яку ви надаєте при зверненні до нас за допомогою відповідних форм в мережі Інтернет, електронною поштою або по телефону;

 • дані облікового записи в разі, якщо ви створюєте такий обліковий запис або аккаунт, включаючи ім'я користувача та пароль;

 • дані користувача, такі як технічні дані про використання та переглядах, включаючи IP-адреси. Ви отримаєте спеціальне повідомлення про пов'язаної з цим обробкою персональних даних при подачі заяви; інформація, що отримується з гарячої лінії.

Як правило, ми не здійснюємо обробку спеціальних категорій персональних даних (спеціальних персональних даних), якщо на таку обробку ніхто не почув явно вираженої згоди власника даних, або якщо ми не зобов'язані зробити це з метою дотримання вимог чинного законодавства.


3. Цілі обробки ваших персональних даних

Ми здійснюємо обробку ваших персональних даних тільки для досягнення законних цілей, і, як правило, тільки в випадках, якщо:

 

 • ви дали свою згоду на таку обробку;

 • обробка даних необхідна для виконання договору;

 • oбробка даних необхідна для виконання встановлених вимог законодавства,;

 • обробка даних необхідна в цілях дотримання законних інтересів нашої компанії або третьої сторони, і така обробка не завдає вам шкоди.


Ми здійснюємо обробку ваших персональних даних для того, щоб:

 

 • надавати вам продукти, послуги та інформацію, за якими ви до нас звертаєтесь;

 • відправляти вам інформаційні бюлетені або інші матеріали, включаючи опитування

Ми у соцмережах:

 • Facebook
bottom of page