top of page
 • Facebook
 • Twitter
 • YouTube
 • Pinterest
 • Tumblr Social Icon
 • Instagram
З метою верифікації надання даних підприємством під час проведення енергоаудиту, і заповнення  відсутньої інформації, яка потрібна для оцінки ефективності енерговикористання, проводяться  інструментальні  обстеження.​

З метою верифікації надання даних підприємством під час проведення енергоаудиту, і заповнення 

відсутньої інформації, яка потрібна для оцінки

ефективності енерговикористання, проводяться 

інструментальні  обстеження.​

 • Для проведення інструментального обстеження можуть за-стосовуватися як стаціонарні, так і спеціалізовані портативні прилади, де останні можуть бути власністю енергоаудитора, обстежуваного підприємства або узяті на тимчасове  корист-ування  (оренду).

'' У своїй роботі співробітники Центру прикладних досліджень

в енергетиці використовують вимірювальні прилади різного призначення! ''

Якорь 1
 прилади різного призначення! ''
Товщиномір

Товщиномір

Співробітники проводять енергоаудит використовуючи товщиномір для вимірювання ушкоджень стінок трубопроводів

Тепловізор

audit Тепловізор - пристрій для спостереження за розподілом температури досліджуваної поверхні. Розподіл температури відображається на дисплеї (або в пам'яті) тепловізора як колірне поле, де певній температурі відповідає певний колір. Як правило, на дисплеї відображається діапазон температури видимої в об'єктив поверхні. Типове дозвіл сучасних тепловізорів - 0,1 ° C.

Тепловізор - пристрій для спостереження за розподілом температури досліджуваної поверхні.

Розподіл температури відображається на дисплеї (або в пам'яті) тепловізора як колірне поле, де певній температурі відповідає певний колір. Як правило, на дисплеї відображається діапазон температури видимої в об'єктив поверхні. Типове дозвіл сучасних тепловізорів - 0,1 ° C.

Ультразвуковий витратомір рідин 

audit15 Ультразвуковий витратомір рідин - прилад для миттєвого вимірювання витрати рідини в трубопроводі без врізки. Має кілька типів накладних датчиків і функцію запису значень витрати через задані проміжки часу. Використовується енергоаудиторами для визначення фактичних витрат теплоносія в системі теплопостачання.

Ультразвуковий витратомір рідин - прилад для миттєвого вимірювання витрати рідини в трубопроводі без врізки.

Має кілька типів накладних датчиків і функцію запису значень витрати через задані проміжки часу. Використовується енергоаудиторами для визначення фактичних витрат теплоносія в системі теплопостачання.

Термометр контактний цифровий

audit3 Термометр контактний цифровий - прилад для реєстрації температури (одне або двох канальний) з функцією запису через задані проміжки часу. У енергоаудиторської компанії рекомендується матиме кілька таких приладів, мінімум 4 одноканальних і 1 двоканальний.

Термометр контактний цифровий - прилад для реєстрації температури (одне або двох канальний) з функцією запису через задані проміжки часу. У енергоаудиторської компанії рекомендується матиме кілька таких приладів, мінімум 4 одноканальних і 1 двоканальний.

Аналізатор кількості і якості електричної енергії 

audit 9 Аналізатор кількості і якості електричної енергії - прилад для визначення параметрів електричної мережі (одно- або трифазного) з функцією запису через задані проміжки часу. Використовується енергоаудиторами для діагностики розподілу електричної активної і реактивної потужності по фазах, фазного зсуву та ін. До даного приладу необхідно мати струмові кліщі (можуть не входити в стандартний комплект поставки) для різних величин сили струму в провідниках. Як мінімум необхідні кліщі для трьох фаз з силою струму до 1000 А.

Аналізатор кількості і якості електричної енергії - прилад для визначення параметрів електричної мережі (одно- або трифазного) з функцією запису через задані проміжки часу. Використовується енергоаудиторами для діагностики розподілу електричної активної і реактивної потужності по фазах, фазного зсуву та ін. До даного приладу необхідно мати струмові кліщі (можуть не входити в стандартний комплект поставки) для різних величин сили струму в провідниках. Як мінімум необхідні кліщі для трьох фаз з силою струму до 1000 А.

Малогабаритний пірометр

audit 6 Малогабаритний пірометр - прилад для безконтактного вимірювання температури ділянки поверхні.

Малогабаритний пірометр - прилад для безконтактного вимірювання температури ділянки поверхні.

Вимірювач теплових потоків

audit 7 Вимірювач теплових потоків - прилад для вимірювання величини теплового потоку через захисну конструкцію, наприклад стіна або віконний блок.

Вимірювач теплових потоків - прилад для вимірювання величини теплового потоку через захисну конструкцію, наприклад стіна або віконний блок.

Кліщі струмові з мультиметром 

audit8 Кліщі струмові з мультиметром - прилад для моментальних вимірювань параметрів (напруга, сила струму, активний опір) ланцюгів змінного і постійного струму на електроустановках промислових, адміністративних та житлових будівель.

Кліщі струмові з мультиметром - прилад для моментальних вимірювань параметрів (напруга, сила струму, активний опір) ланцюгів змінного і постійного струму на електроустановках промислових, адміністративних та житлових будівель.

Газоаналізатор 

audit13Газоаналізатор - прилад для визначення складу (концентрацій) димових газів при спалюванні палива. Використовується енергоаудиторами для визначення ефективності спалювання пального палива (особливо актуально для котлів на рідкому паливі). . png

Газоаналізатор - прилад для визначення складу (концентрацій) димових газів при спалюванні палива. Використовується енергоаудиторами для визначення ефективності спалювання пального палива (особливо актуально для котлів на рідкому паливі).

Люксметр-яскравомір

audit 10 Люксметр-яскравомір - прилад для вимірювання величин яскравості і освітленості виробничих, адміністративних та житлових приміщень

Люксметр-яскравомір - прилад для вимірювання величин яскравості і освітленості виробничих, адміністративних та житлових приміщень

Ультразвуковий товщиномір

audit2 Ультразвуковий товщиномір - прилад для вимірювання неруйнівним методом товщини трубопроводів і резервуарів. Використовується енергоаудиторами як доповнення для ультразвукового витратоміра, тому що товщина стінки трубопроводу використовується як вхідна величина. . png

Ультразвуковий товщиномір - прилад для вимірювання неруйнівним методом товщини трубопроводів і резервуарів. Використовується енергоаудиторами як доповнення для ультразвукового витратоміра, тому що товщина стінки трубопроводу використовується як вхідна величина.

Лазерний далекомір

audit 12 Лазерний далекомір - прилад для дистанційного вимірювання відстаней і кутів.

Лазерний далекомір - прилад для дистанційного вимірювання відстаней і кутів.

Гігрометр

Гігрометр - пристрій для визначення вологості повітря.

Гігрометр - пристрій для визначення вологості повітря.

Анемометр 

audit 14 Анемометр - для визначення швидкості руху (потоків) повітря.

Анемометр - для визначення швидкості руху (потоків) повітря.

Кореляційний течешукач

audit 17 Кореляційний течешукач - прилад для визначення місць пошкоджень в підземних трубопроводах.

Кореляційний течешукач - прилад для визначення місць пошкоджень в підземних трубопроводах.

Трасошукач

audit 16 Трасошукач - прилад для визначення місць прокладки металевих трубопроводів і силових кабелів.

Трасошукач - прилад для визначення місць прокладки металевих трубопроводів і силових кабелів.

Ультразвуковий течешукач

audit 4 Ультразвуковий течешукач - прилад для виявлення місць пошкодження трубопроводів і резервуарів під тиском.

Ультразвуковий течешукач - прилад для виявлення місць пошкодження трубопроводів і резервуарів під тиском.

Ми у соцмережах:

 • Facebook
bottom of page