top of page

У Миколаєві сміття розлетілось по околицях полігону ТПВ під час штормового вітру.

24.02.2020р.

24 лютого 2018 Зміна клімату

Виявляється, пластик не тільки забруднює навколишнє середовище і загрожує тваринам і людині, а й «вносить свою лепту» в зміна клімату. Про це повідомляють з Програми ООН з навколишнього середовища, посилаючись на дані нового дослідження, проведеного в Гавайському університеті. 

  • На подив самих вчених, з'ясувалося, що, розкладаючись, під впливом сонячної радіації пластик виділяє домішки парникових газів метану і етилену, причому з часом обсяги емісій ростуть.

  • Дослідники протестували цілий ряд матеріалів, що містяться в тканинах, будівельних матеріалах, виробів з пластику. «Результати говорять про те, що пластик є джерелом газових домішок, які впливають на клімат, причому в міру виробництва виробів з пластмаси і накопичення пластику в навколишньому, обсяги цих емісій будуть тільки збільшуватися», - йдеться в доповіді.

  • Особливо небезпечні целофанові пакети, які у великих кількостях містять поліетилен - один з найактивніших джерел метану та етилену. За оцінками, починаючи з 1950 року було вироблено більше восьми мільярдів тонн пластикових пакетів. Очікується, що в найближчі 20 років їх щорічне виробництво зросте вдвічі.

Джерело:    http://nikvesti.com/news/photoreportage/181291:     https://news.un.org/ru/story/2018/08/1336842

Ми у соцмережах:

  • Facebook
bottom of page