top of page
дым

Витяг вуглекислого газу

Ліквідація вуглекислого газу є головною умовою у вирішенні проблеми кліматичної кризи.

Для досягнення цілей Паризької угоди та обмеження потепління (1,5°C) необхідно як скорочення викидів парникових газів, так і видалення вуглекислого газу.

Деякі сучасні технології вирішують питання ліквідації со2, що вже існує в атмосфері (на суші, і в океані) і може зберігатися століттями, якщо його не вичищати.

Нині людство дійшло розуміння неповоротного моменту у якому як земля, і океани які завжди поглинали надлишок со2 у атмосфері існують на межі своїх можливостей у цьому процесі.

Багато світових компаній, що займаються кліматичними проблемами, пропонують різнобічні методи спрямовані на (фінансування) та впровадження технологій швидкого видалення со2, та відновлення клімату.

Знищення лісових масивів внаслідок видобутку корисних копалин, будівництва доріг, та збільшення лісових пожеж у сукупності з накопиченням в океанах великих накопичень со2 - стали викликом для наукових співтовариств, які розробляють особливі стратегії та підходи, пропонують рішення для підтримки та відновлення екосистем як суші так і океанів та ін.

Природне видалення

До природного видалення відноситься здатність самих рослин і дерев видаляти со2 з атмосфери і зберігати його в деревині та ґрунтовому шарі.


Але і для цих на швидкий погляд - в основному безпечних методів, передбачаються обмеження, оскільки потрібні землі (які можна використовувати для інших цілей) з насадженнями які вивільняють назад в атмосферу co2 , що зберігається в них, коли їх вирубують і спалюють.

Наукові програми зосереджуються переважно на методах природного видалення, які економічно ефективні та мають позитивні вигоди!

ВИТЯГ ВУГЛЕКИСЛОГО ГАЗУ -ЦПДвЕ
Управление расходом топлива

Видалення со2 технологічними методами

Розроблено численні методи прямого уловлювання використовуючи тепло, що відходить, і відновлювану енергію для вилучення со2 з атмосфери, подібно до того, як дерева вловлюють вуглець.

Перероблений со2 можна перетворити на вуглецево-нейтральне паливо, або безпечно зберігати під землею.


Також розуміючи масштаби проблеми декарбонізації впроваджуються методи технології перетворення уловлюваного со2 в надміцні компоненти бетонних сумішей.

Ми у соцмережах:

  • Facebook
bottom of page