top of page
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Pinterest
  • Tumblr Social Icon
  • Instagram

Впровадження систем енергоменеджменту в НУК за результатами робіт пов'язаних з енергетичними обстеженнями будівель  НУК ( щодо підвищення енергоефективності) .

22.04.2021р.

Згідно з законом України ( від 17 жовтня 2019 року N 199-IX)  про енергетичну ефективність будівель, співробітники ЦПДвЕ  розпочали  енергетичне обстеження корпусів і будівель ВНЗ НУК. (для вирішення питань пов'язаних з забезпеченням енергетичної ефективності будівель та спрямованих на зменшення споживання енергоресурсів у будівлях).

З грудня 2019 року співробітники ЦПДвЕ приступили до обстежень.
Були обстежені:

1). Головний корпус НУК (по вул. проспект Героїв України);
2). Будівля студентського гуртожитку (по вул. проспект Героїв України 11);
3). Будівля ФОК  (по вул. проспект Героїв України);
4). Корпус машинобудівного інституту (по вул. Кузнецкая 5);
5). Корпус електротехнічного інституту (по вул. пр.Центральний 3);
6). Гуртожиток №2 НУК  (по вул. Бузника 3);
7). Будівлі ВСП "Первомайського фахового коледжа" НУК 
8). Корпус Херсонської філії  НУК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
У квітні 2020 року фахівцями ЦПДвЕ був наданий звіт за результатами виконаних робіт (енергетичного обстеження корпусів НУКа і філій), і вже в середині березня почалися роботи по усуненню основних проблемних зон (де відбуваються тепловтрати) - а саме зміна застарілих дерев'яних віконних рам на нові склопакети,  зміна малоефективних тамбурів і вхідних дверей в корпусах університету, також почалися роботи по виправленню інших позначених в звіті недоліків пов'язаних з підвищенням енергоефективності будівель.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Роботи в цьому напрямку тривають ....

усуненню основних проблемних зон (де відбуваються тепловтрати) - а саме зміна застарілих дерев'яних віконних рам на нові склопакети,  зміна малоефективних тамбурів і вхідних дверей в корпусах університету, також почалися роботи по виправленню інших позначених в звіті недоліків пов'язаних з підвищенням енергоефективності будівель.
усуненню основних проблемних зон (де відбуваються тепловтрати) - а саме зміна застарілих дерев'яних віконних рам на нові склопакети,  зміна малоефективних тамбурів і вхідних дверей в корпусах університету, також почалися роботи по виправленню інших позначених в звіті недоліків пов'язаних з підвищенням енергоефективності будівель.(2).
bottom of page